PRISTATYMAS ~

UŽSAKYMO SEKIMAS

Užsakymo sekimas

Norėdami sekti užsakymą, šalia esančiame laukelyje įveskite savo užsakymo ID ir paspauskite mygtuką „Sekti”. Tai buvo nurodyta jūsų sąskaitoje bei patvirtinimo el. laiške, kurį turėjote gauti.

Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

Moar pristatymo informacija

Standartinis pristatymas Lietuvoje yra NEMOKAMAS, jeigu užsakymas atitinka minimalią užsakymo sumą – 50€. Kitu atveju pristatymo mokestis yra 3,90€ – 4,90€ (priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo).

Tarptautinis pristatymas

Standartinis pristatymas Latvijoje ir Estijoje yra NEMOKAMAS, jeigu užsakymas atitinka minimalią užsakymo sumą – 50€. Kitu atveju pristatymo mokestis yra 4,90€ – 10€ (priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo).

Tarptautinius užsakymus siunčiame per FeDex siuntų tarnybą. Moar.lt siūlo 10€ vienodo tarifo pristatymą. Jūsų patogumui į nurodytas siuntimo išlaidas buvo įtraukti visi importo muitai, mokesčiai ir taikomi mokesčiai.

Visi užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio, išskyrus valstybines šventes Lietuvoje.

Užsakymų sekimas

Kai jūsų užsakymas bus paruoštas išsiųsti, gausite siuntos patvirtinimo el. laišką. Dauguma mūsų užsakymų išsiunčiami per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. El. laiške bus nurodyta siuntimo informacija, jūsų sekimo numeris ir siuntos sekimo nuoroda. Norėdami sekti užsakymą moar.lt, prisijunkite, kad pasiektumėte Mano paskyrą, kurioje bus nurodyta jūsų užsakymo informacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar turite klausimų, susisiekite su Moar klientų aptarnavimo specialistais el. paštu [email protected].